Technologia Wody

Dwumiesięcznik naukowo-techniczny o tematyce z zakresu inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, projektowania systemów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz nadzoru nad jakością wody, założony przez grupę specjalistów związanych z Wydawnictwem Seidel-Przywecki Sp. z o.o. w 2009 r. Misją Technologii Wody stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy instytucjami o charakterze naukowo-badawczymi a przedsiębiorstwami działającymi w i dla branży wod-kan. oraz gospodarce wodnej i odwrotnie.


Baner

Drodzy Czytelnicy,
Szybko mija pierwsza połowa roku. Wielu z nas myśli już o wakacjach... ale wcześniej jeszcze czeka nas najważniejsza w roku impreza dla branży wod-kan – bydgoskie targi maszyn i urządzeń dla wodociągów i kanalizacji. Mamy nadzieję na spotkanie w Wami na naszym stoisku (nr 196). Ale wcześniej zapraszamy jeszcze do lektury Technologii Wody.
W tym numerze znajdziecie Państwo sporo artykułów na temat jakości i bezpieczeństwa wody. Pracownicy PZH pomogą nam lepiej zrozumieć pojęcie warunkowej przydatności wody do spożycia (s. 54). Natomiast I. Zimoch i B. Mulik ustosunkowały się do stanowiska RP w odniesieniu do zmian w zarządzaniu systemami zaopatrzenia w wodę, w którego tworzeniu uczestniczyły (s. 46). Uzupełnieniem tych tekstów jest artykuł o podnoszeniu jakości wody w poznańskim Aqua­necie (s. 60).
W wydarzeniach branżowych, oprócz krótkich relacji, zapraszamy do lektury obszerniejszego szczegółowego sprawozdania z konferencji podsumowującej działania prowadzone w ramach porządkowania systemu wodociągowo-kanalizacyjnego w Bydgoszczy (s. 12).
Zapraszamy do lektury wszystkich materiałów, które dla Was przygotowaliśmy i mamy nadzieję, że każdy znajdzie w tym numerze coś interesującego dla siebie... i jeszcze raz zapraszamy do Bydgoszczy (s. 196).
Magdalena Seidel-Przywecka
Redaktor Naczelna

Aktualności

 

Zapraszamy do rejestracji Autorów i Czytelników

 
Zapraszamy Autorów i Czytelników do rejestrowania sie w systemie wydawniczym Technologii Wody!

Redakcja

 
Opublikowane: 2016-04-29 Więcej...
 
Więcej ogłoszeń...

No 3/(59 (2018)


Okładka