Technologia Wody

Dwumiesięcznik naukowo-techniczny o tematyce z zakresu inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, projektowania systemów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz nadzoru nad jakością wody, założony przez grupę specjalistów związanych z Wydawnictwem Seidel-Przywecki Sp. z o.o. w 2009 r. Misją Technologii Wody stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy instytucjami o charakterze naukowo-badawczymi a przedsiębiorstwami działającymi w i dla branży wod-kan. oraz gospodarce wodnej i odwrotnie.


Baner

Wod-Kan 2017, to kolejne wydanie bydgoskich Targów Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji. Jest to największa impreza branżowa w Europie Wschodniej, a w Polsce jedyna w swoim rodzaju. Te Targi to nie tylko spotkanie handlowe... a, na pewno, nie przede wszystkim handlowe - to coroczna impreza organizowana przez Izbę Gospodarczą "Wodociągi Polskie", mająca na celu integrowanie środowiska wod-kan.

Technologia Wody od wielu lat aktywnie uczestniczy w bydgoskich spotkaniach branżowych, a z pracownikami redakcji oraz autorami można się spotkać na stoisku Wydawnictwa Seidel-Przywecki. W tym roku znajdziecie nas na antresoli, tuż nad głównym wejściem do hali targowej.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualności

 

Zapraszamy do rejestracji Autorów i Czytelników

 
Zapraszamy Autorów i Czytelników do rejestrowania sie w systemie wydawiczym Technologii Wody!

Redakcja

 
Opublikowane: 2016-04-29 Więcej...
 
Więcej ogłoszeń...

No 3(53) (2017)


Okładka