Technologia Wody

Dwumiesięcznik naukowo-techniczny o tematyce z zakresu inżynierii środowiska, gospodarki wodnej, projektowania systemów wodociągowo-kanalizacyjnych oraz nadzoru nad jakością wody, założony przez grupę specjalistów związanych z Wydawnictwem Seidel-Przywecki Sp. z o.o. w 2009 r. Misją Technologii Wody stworzenie platformy wymiany informacji pomiędzy instytucjami o charakterze naukowo-badawczymi a przedsiębiorstwami działającymi w i dla branży wod-kan. oraz gospodarce wodnej i odwrotnie.


Baner

Rozpoczęliśmy wysyłkę do Czytelników aktualnego numeru Technologii Wody – nr 1/2017.

Aktualne wydanie dwumiesięcznika poświęcone jest uczczeniu 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza. Nie znajdziecie Państwo w nim, jednak, licznych artykułów poświęconych Wydziałowi i jego historii. Zamiast tego zamieszczamy artykuły pracowników poszczególnych Zakładów, którzy zajmują się badaniami z zakresu gospodarki wodnej, zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzania i oczyszczania ścieków.

Zapraszamy do lektury!

Aktualności

 

Zapraszamy do rejestracji Autorów i Czytelników

 

Serdecznie witamy wszystkich Gości nowej odsłony strony internetowej Technologii Wody. Projekt, który rozpoczęliśmy ma na celu udostępnienie Czytelnikom wszystkich naszych wcześniejszych publikacji. Autorom, natomiast, udostępniamy kompletne narzędzie do zgłaszania prac do druku i śledzenia postępów procesu wydawniczego.

Zarówno Autorów jak i Czytelników zapraszamy do rejestrowania sie w systemie wydawiczym Technologii Wody!

Jednocześnie przepraszamy za niedoskonałości w działaniu systemu, które będziemy się starali na bieżąco usuwać.

Redakcja

 
Opublikowane: 2016-04-29 Więcej...
 
Więcej ogłoszeń...

No 1(51) (2017)


Okładka