Open Access Dostęp otwarty  Restricted Access Dostęp przez subskrypcję

30 Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji

Redakcja Wydawnictwo Seidel-Przywecki

Abstrakt


Trudno uwierzyć, że od tamtego sierpniowego weekendu minęło już prawie pięć lat. 25. Spartakiada Pracowników Wodociągów i Kanalizacji zorganizowana w 2015 roku w Poznaniu pozostała w pamięci wielu zawodników. Stąd niełatwe zadanie postawiła sobie spółka Terlan organizator tegorocznej, trzydziestej, edycji Spartakiady – przygotować ją tak, by nie była powtórzeniem imprezy sprzed pięciu lat, ale wykorzystywała zdobyte tam doświadczenie, wzbogacając ją o najciekawsze nowości. Dlatego wśród konkurencji pojawią się: gry komputerowe, wspinaczka sportowa, wbieganie po schodach, a nawet gra miejska i stand up paddle czyli pływanie na desce z wiosłem. Rywalizacja nie tylko w tych konkurencjach będzie mieć miejsce w wakacyjny weekend 21-23 sierpnia 2020 w Poznaniu.


Pełny tekst:

PDF

Odwołania zewnętrzne

  • Brak odwołań zewnętrznych


Copyright (c) 2020 Technologia Wody

Creative Commons License
Ten artykuł jest udostępniany na licencji: Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.

Wydawnictwo Seidel-Przywecki Sp. z o.o. • Biblioteka Inżynierii Środowiska • Woda / Ścieki / Osady • Technologia Wody • Forum Eksploatatora